Movies
Ratings
52
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5