Movies
Ratings
87
OasisRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 1.5