Movies
Ratings
351
MalenaRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0