Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The FriendsRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
AmourRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
When This Summer is OverRated ★ 3.0
QueerRated ★ 4.5
Boy ErasedRated ★ 3.0