Movies
Ratings
341
Bad Boys for LifeRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
Always Be My MaybeRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 1.0
PandoraRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 4.5