Titles you rated
- Meitantei Stay HomesRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 1.5
StrangerRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0