Movies
Ratings
87
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
WishRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
BoltRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.5