Movies
Ratings
258
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 3.0