Series
Ratings
22
Drinking SoloRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0