Series
Ratings
26 We Are Who We AreRated ★ 5.0 We Are Who We AreRated ★ 5.0
 The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 2.5 The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 2.5
 The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.5 The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.5
 Control ZRated ★ 3.0 Control ZRated ★ 3.0
 Tribes of EuropaRated ★ 3.0 Tribes of EuropaRated ★ 3.0
 The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5 The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
 The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0 The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
 Sex EducationRated ★ 3.5 Sex EducationRated ★ 3.5
 Sex EducationRated ★ 3.0 Sex EducationRated ★ 3.0
 Sex EducationRated ★ 4.0 Sex EducationRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 3.5
 SkinsRated ★ 5.0 SkinsRated ★ 5.0
 SkinsRated ★ 5.0 SkinsRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
 Gossip GirlRated ★ 3.5 Gossip GirlRated ★ 3.5
 Stranger ThingsRated ★ 4.0 Stranger ThingsRated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 5.0 Stranger ThingsRated ★ 5.0
 Stranger ThingsRated ★ 4.5 Stranger ThingsRated ★ 4.5