Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.5
JinRated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.5
- The Familiar of Zero FRated ★ 3.0
- The Familiar of Zero: Rondo of PrincessesRated ★ 4.0
- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 4.0
The Familiar of ZeroRated ★ 4.0- 나루토 4기Rated ★ 5.0