Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 1.0
ColombianaRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 2.0
LooperRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0