Series
Ratings
46
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0- Tribe of Hip HopRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5- MacGyverRated ★ 4.5
- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0