Movies
Ratings
120
Green BookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 1.0
TwistersRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0