Movies
Ratings
101
FrozenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0