Titles you rated
LifeRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0