Titles you rated
RED 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 1.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
La Femme NikitaRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0