Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Project SilenceRated ★ 1.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
First ReformedRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
The NorthmanRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 1.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
The Last DuelRated ★ 4.0
The Black PhoneRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5