Movies
Ratings
50
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0