Titles you rated
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
Barely LethalRated ★ 4.5
Miss Congeniality 2: Armed and FabulousRated ★ 5.0
Mulan: Rise of a WarriorRated ★ 4.0
22 Jump StreetRated ★ 4.0
The Last AirbenderRated ★ 3.5
Intimate EnemiesRated ★ 1.0
Killer EliteRated ★ 3.5
AbductionRated ★ 1.0
The TouristRated ★ 4.5
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 5.0
DaybreakersRated ★ 4.0
CatwomanRated ★ 2.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0