Titles you rated
SpencerRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
WildRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5
SpiderheadRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
JoyRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
Blackpink: Light Up the SkyRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The UnforgivableRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5