Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
Moorim SchoolRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 2.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 2.5
Mrs. CopRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.5
Mr. BackRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0