Movies
Ratings
31
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0