Series
Ratings
491
Secret HealerRated ★ 2.5
Queen of the RingRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Noble, My LoveRated ★ 3.5
Come and Hug MeRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5