Series
Ratings
130
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Hunting WivesRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 3.0- 신들린 연애Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0