Titles you rated
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0