Titles you rated
ExitRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 1.5
The HelpRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
VenomRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
First ManRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0