Series
Ratings
28
Chief KimRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 0.5
SupernaturalRated ★ 2.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5
Happy HomeRated ★ 1.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5