Series
Ratings
18
The NewsroomRated ★ 1.0
Missing YouRated ★ 1.0- War of MoneyRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
Queen of AmbitionRated ★ 1.0- Orphan BlackRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
Listen to My HeartRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 1.0
Witch's RomanceRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 1.0
Plus Nine BoysRated ★ 1.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0