Movies
Ratings
50
Memories of MurderRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 1.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.5
The RookieRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 3.0
Dangerously ExcitedRated ★ 2.0
Painted FireRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 1.0
I, FrankensteinRated ★ 1.5
Rent-a-CatRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 0.5
Take Care of My CatRated ★ 3.0
Police Story 2013Rated ★ 2.0
Troll HunterRated ★ 3.0