Movies
Ratings
32
LooperRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0