Series
Ratings
43
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 1.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0