Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
PonyoRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0