Series
Ratings
28
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5