Series
Ratings
134
Another Miss OhRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
PuckRated ★ 5.0
Love & SecretRated ★ 0.5- FamilyRated ★ 1.5
My Daughter the FlowerRated ★ 2.0
Love CellsRated ★ 1.0
The Diary of Heong Yeong DangRated ★ 2.0
Glamorous TemptationRated ★ 0.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
Idle MermaidRated ★ 1.0
Ruby RingRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
MomRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 1.0