Series
Ratings
20
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0