Movies
Ratings
59
Just FriendsRated ★ 2.0
50/50Rated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.5
Mid90sRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 0.5
The IrishmanRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 1.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 2.0
No Strings AttachedRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0