Titles you rated
About TimeRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5