Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5