Titles you rated
C'est Si BonRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5