Series
Ratings
42
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0