Series
Ratings
189
SignalRated ★ 5.0
BloodRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 2.5
Wild RomanceRated ★ 0.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 1.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Ruby RingRated ★ 3.0
Queen's FlowerRated ★ 1.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 0.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0