Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Red CarpetRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0