Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0