Series
Ratings
168
As You Stood ByRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5