Movies
Ratings
32
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0