Series
Ratings
75
AemaRated ★ 2.0
MineRated ★ 5.0
Queen of the SouthRated ★ 5.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 5.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 2.5- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5