Titles you rated
SoulRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
Beauty WaterRated ★ 1.5
He Loves Me... He Loves Me NotRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
KlausRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
The RoomRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
The LaundromatRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5- Love Is ProteinRated ★ 1.5
Wonder ParkRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0