Titles you rated
Record of YouthRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.0
Glass SlippersRated ★ 2.5
Temptation of an AngelRated ★ 3.0