Movies
Ratings
15
New WorldRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
MommyRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
LolitaRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5